Головна Цікаво Як вибрати розумний годинник?

Як вибрати розумний годинник?

89

Поява смартфонів і швидкий розвиток технологічних процесів у виробництві електронних гаджетів змусили годинник також «розумнішати». Брендів таких виробів на ринку комп’ютерної техніки є просто величезна кількість. Спробуємо розібратися, чим відрізняється розумний годинник від звичайних фітнес-браслетів і які функції мають.

Особливості смарт-годин

Пропоновані користувачам розумні годинники часто включають звичайні стандартні функції у вигляді крокоміра, показу часу, подачі сигналу, якщо на смартфон надходить дзвінок або смс. Часто додаються багато функцій фітнес-браслетів, а також специфічні особливості у вигляді вбудованого альтиметра або обліку гоночних кіл.

Розширений функціонал смарт-годинника полягає в тому, що пристрій здатний підключатися до інших гаджетів через з’єднання Bluetooth або Wi-Fi, відстежувати серцевий ритм, знімати через вбудовану камеру. Достатньо зручним вважається голосовий помічник. Їм оснащуються багато моделей розумного годинника.

Якщо є бажання мати виріб з максимальною функціональністю, то можна придбати варіант зі слотом під SIM-карту, який не потребує синхронізації зі смартфоном.

Які вибрати?

Щоб зрозуміти, який саме розумний годинник ви бажаєте для себе придбати, то спочатку слід визначитися з вимогами, що пред’являються до моделі. Подумайте, навіщо вам потрібний пристрій? Час, дата, крокомір та вимір пульсу? Чи важливо отримати весь функціонал максимум?

Найчастіше користувачі бажають, щоб годинник довго тримав заряд, інформацію на екрані було видно навіть у яскравий сонячний день. Існує поділ розумних виробів на чоловічі, жіночі та дитячі. Однак велика кількість аксесуарів позиціонується як унісекс. Такі версії дуже легко трансформуються шляхом вибору кольору ремінця та оформлення головного екрана.

Управління гаджетом буває:

  • за допомогою кнопок;
  • повністю сенсорним;
  • змішаним.

Зовнішня панель може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, таких як пластик, сапфірове або мінеральне скло. При цьому корпус виготовляється з алюмінію, пластику, титану чи нержавіючої сталі.

На сайті інтернет-магазину «Бест-Тайм» споживачам пропонується широкий асортимент розумного годинника. Всі вони мають високу якість, а ціновий діапазон дозволить придбати для себе аксесуар і людині з необмеженими можливостями, і людям зі скромним фінансовим становищем. Можлива доставка замовлення до будь-якого населеного пункту України.