Головна Цікаво Якою має бути смачна піца

Якою має бути смачна піца

2791
критерії вибору піци

У будь-якого відвідувача піцерії починають розбігаються очі від широти асортименту і різноманітності смакових пропозицій. Хитромудрі назви можуть збити з пантелику навіть завзятого любителя піци. Щоб підібрати максимально відповідний блюдо, відповідно до особистих смаків та уподобань, необхідно знати кілька секретів її правильного вибору.

Критерії вибору піци

– Основа продукції. Виріб, що має товсту основу, носить назву неаполітанської піци, яку вам запропонує піцерія SmilePizza у Харкові за адресою вул.Кооперативна, 9/3. Також ви можете замовити піццу з доставкою за телефоном (057) 731-61-16. Вперше таку класифікацію почали використовувати в США. Традиційним тестом для цієї страви вважається дріжджовий варіант. Правильно приготовлена ​​піца не розкочувати спеціальної качалкою. Надають необхідну форму тесту виключно вручну.

– Приготування страви передбачає обов’язкове використання оливкової олії екстра-класу. Будь-яка заміна цього компонента є неприпустимою. Саме цей інгредієнт здатний передати аромат Середземномор’я, і ​​просочити страви теплом сонячної Італії.

– Начинка в складі піци може передбачати найрізноманітніше наповнення. У складі обов’язково присутній сир певного сорту, а також різні морепродукти, овочеві і фруктові нарізки, ковбасна та м’ясна продукція будь-якого походження, гриби, зелень, а також інші продуктові поєднання.

Піца є невибагливим блюдом, оскільки її виготовлення передбачає, як додавання елітних сортів риби осетрових групи, так і використання звичайних сосисок, мисливських ковбасок.

Як їсти піцу і з чим вона поєднується найкраще

Популярне італійське блюдо зазвичай їдять руками, хоча в ресторанах, за традицією, піцу приносять в комплекті зі столовими приборами. Вона може використовуватися як самостійне блюдо, так і в поєднанні з будь-яким салатом, гарячим і іншими стравами.

У виборі напоїв піца також невибаглива. Її можна запивати вином, кавою, молочними продуктами. Вона не буде зайвою в чайній церемонії, а також в поєднанні з високоградусними напоями.

Подача піци передбачає її попередню нарізку. Найчастіше параметри страви не мають обмежень і володіють найрізноманітнішими показниками. Професійні пиццайола завжди дбають про те, щоб клієнт не пішов голодним. Відповідно, в залежності від кількості осіб, піцерія пропонує стандартні варіанти діаметру страви від 23-30 см і вище.