Головна Цікаво Японські мотоцикли: де вигідно купити вживаний байк

Японські мотоцикли: де вигідно купити вживаний байк

444

Іноді трапляється так, що, вперше прокатившись на мотоциклі, людина розуміє, що знайшла кохання всього свого життя. Байк – це свобода, швидкість, адреналін та пригоди. Але гарний транспортний засіб коштує недешево. Заощадити на покупці без втрати якості можуть вживані байки японських виробників. Компанія MotoYard пропонує купити мотоцикли з Японії, які здобули довіру споживачів у всьому світі.

Який байк вибрати

Компанія MotoYard багато років займається постачанням транспорту японських виробників до України. Наявність на складі більше 150 моделей мотоциклів, готових до відправки своїм отримувачам. У каталозі транспортні засоби різної цінової категорії. Серед представлених моделей такі типи транспорту:

  • Класики та неокласика. Ідеальний транспорт для міських шляхів. Стильний сучасний дизайн, доступна вартість, маневреність на трасі зробили цей тип байка одним із найбільш затребуваних на ринку.
  • Турерів. Підходить для тривалих подорожей, подорожей. Моделі оснащені місткими багажниками. Мотоцикли мають середні габарити, втілюють у собі надійність та безпеку.
  • Спортивні. Модель вибирають любителі швидкості. Маневрений, швидкий, має низьку посадку для водія.
  • Ендуро. Чудово показали себе на бездоріжжі, сільських, лісових дорогах.
  • Незважаючи на легкість моделі, вимагають навичок керування.

Багато людей вважають, що серед модельного ряду мотоциклів є суто жіночі та чоловічі моделі. Але це не так. Підбирати тип мотоцикла варто щодо своїх побажань, зростання, навичок водіння.

Від чого залежить вартість мотоцикла та де купити байк недорого

Головний фактор, що впливає на вартість мотоцикла – кубатура. Він залежить від вартості розмитнення транспортного засобу і майбутні витрати на пальне. Менеджери сайту MotoYard допоможуть підібрати байк щодо побажань та досвіду клієнта. Попередню ціну кожної моделі можна порахувати на головній сторінці сайту. Компанія співпрацює з провідними японськими брендами Yamaha, Kawasaki, Honda, Suzuki.

Магазин MotoYard пропонує тільки транспортні засоби, які пройшли процедуру розмитнення. Фахівці викуповують техніку на автоаукціонах, всі байки проходять техогляд, перш ніж укладається договір про покупку. Доставка транспорту країною здійснюється декількома логістичними компаніями (замовники можуть обрати транспортну компанію самі).