Головна Економіка Осінній тріумф СК «Торнадо»

Осінній тріумф СК «Торнадо»

4999

23 жовтня у польському місті Люблін відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед  юнаків 2002-2007 р.н. У цих змаганнях взяли участь команди Білорусі, України та Польщі (близько 300 учасників). Перше місце серед шачан вибороли Ілля Черв’як, Єлисей Мадрімов, Наталія Турич (с. Світязь), друге – Роман Самолюк та Микола Поліщук.

28-30 жовтня у місті Львів проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків 2002-2005 р.н., де взяли участь команди з майже всіх областей України (близько 400 учасників). Чемпіоном турніру став наш земляк Сергій Цекот.

4-6 листопада в місті Кобрин (Білорусь) відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. У ньому взяли участь команди Білорусі, країн Прибалтики та України (близько 270 учасників). Перше місце посів Сергій Цекот, друге – Роман Самолюк, третє – Тетяна та Наталія Турич (с. Світязь).

12 листопада в місті Ковель пройшов міжобласний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків 2005-2008 р.н. У цих змаганнях взяли участь спортсмени Львівської, Рівненської та Волинської областей (близько 250 учасників). Перше місце завоювали Роман Самолюк та Артем Оксюта, друге – Ілля Черв’як та Назар Горніч (с. Голядин), третє – Микита Никифоров, Микола Поліщук (с. Світязь) та Арсен Найда.
26-27 листопада в місті Київ відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2009 років р.н. (близько 300 юних спортсменів з більшості областей України). Чемпіонами цього турніру стали Назар Самолюк та Кіра Трофімук.

30 листопада в місті Запоріжжя відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. На цих змаганнях взяли участь дзюдоїсти з 18 областей України (близько 450 учасників). Бронзовою призеркою цього турніру стала Наталія Турич.
3 грудня в місті Хелм (Польща) відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2009 р.н. У цьому турнірі взяли участь команди з Білорусі, України та Польщі (близько 200 учасників ). Переможцями цього турніру стали Назар Самолюк, Анна Самолюк, Микола Поліщук. Срібними призерами стали Кіра Трофімук, Єлисей Мадрімов, Ілля Черв’к та Роман Самолюк, бронзовим – Назар Положевець (с. Положево).

Хочу відзначити наймолодших дзюдоїстів СК «Торнадо» – Назара Самолюка, Кіру Трофімук та Анну Самолюк, які на перших виїзних змаганнях високого рівня показали впевнену боротьбу та свій наполегливий характер. Назар в Києві провів 5 сутичок і всі виграв чистою перемогою. Анна та Кіра в Хелмі проводили сутички з хлопцями і також отримували  впевнені перемоги.
Тренерський склад з боротьби дзюдо вітає усіх спортсменів із вдалими виступами на змаганнях, бажає яскравих перемог на татамі, успіхів у навчанні, здоров’я, щастя та удачі.

Наш кор.