Головна Економіка Податковою міліцією Волині ліквідовано канал збуту цигарок білоруського виробництва

Податковою міліцією Волині ліквідовано канал збуту цигарок білоруського виробництва

2305

Днями співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області у м. Луцьку виявили та ліквідували канал збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках проведення операції “Акциз-2020”  та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 199, ч.1 ст. 204 ККУ встановлено сорокарічного жителя обласного центру, який у власних гаражних приміщеннях незаконно зберігав значну партію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, без марок акцизного податку встановленого зразка. При цьому оперативниками встановлено, що незаконна реалізація підакцизного товару здійснювалась на території одного з ринків м. Луцька.

Відтак, на підставі ухвал суду проведено 5 санкціонованих оглядів житлових, гаражних приміщень, в яких накопичувались та зберігались підакцизні товари, а також проведено огляд торгової точки, з якої правопорушник здійснював реалізацію фальсифікату. Поруч з цим, проведено огляд автомобіля, який використовувався для транспортування контрафактного тютюну та алкоголю.

 

Податковою міліцією Волині ліквідовано канал збуту цигарок білоруського виробництва

За результатами оглядів із незаконного обігу вилучено понад 10 000 пачок тютюнових виробів, фальсифіковані алкогольні напої об’ємом 1000 літрів, готівкові кошти отримані від незаконної реалізації в сумі 93 тисячі гривень та транспортний засіб марки BMW. Крім того, вилучено мобільний телефон, який використовувався «бізнесменом» для придбання та реалізації підакцизу. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 1 мільйон гривень.

Наразі вирішується питання про арешт вилученого майна, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення каналів постачання на територію області фальсифікату.

Фідеоматеріали по темі:

За матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області