Головна Економіка Відбувалася відкрита пер­шість Шацької ДЮСШ з футзалу

Відбувалася відкрита пер­шість Шацької ДЮСШ з футзалу

3720

Саме цей вид спорту був у центрі уваги 1 березня, коли в спортзалі ЗОШ І-ІІІ ст. смт Ша­цьк відбувалася відкрита пер­шість Шацької ДЮСШ.

Хлопці з шести команд – ме­ль­никівської, піщанської, світя­зької, підмановської та двох шацьких – виборювали звання найсильніших на сьогоднішній день.

Учасники були розбиті на дві підгрупи по три команди. За ре­зультатами групового етапу виз­начилися дві півфінальні пари: Світязь – Підманове – 4:1 та Мельники – Піща – 6:2. У мат­чі за третє місце юні футзалісти Підманове були сильнішими за піщанців – 3:1. Проявивши ціка­ву, а головне змістовну та кон­структивну не по роках гру, Ме­ль­ники переграли і перебили Світязь з рахунком 6:1.

Після закінчення турніру до присутніх звернувся тренер Ша­цької ДЮСШ з футболу Ада­льберт Корпонай та вручив при­зерам грамоти, а команді-пе­реможниці, крім цього, ще й по­дарунок – глобус для кращого вивчення географії нашої пла­нети. Його отримав ідейний нат­хненник мельниківських футбо­лістів, директор НВК «Школа-дитсадок» с. Мельники Микола Маригода.

Віктор ГРИЦЮК.