Головна Економіка Шацьк стає столицею Волині з пляжного футболу

Шацьк стає столицею Волині з пляжного футболу

4221

У Шацьку пройшов перший з трьох основних цьогорічних турнірів обласного рівня по пляжному футболу – чемпіо­нат Волині. Приємно, що пос­ту­пово наше містечко стає сто­лицею цього доволі видовищного виду спорту. Вже вдруге Шацьк при­й­має змагання пляжників та­кого статусу.

19-21 липня на пляжі озера Велике Чорне виборювали ти­тул найсильнішої команди аж 11 колективів (у минулому – 8). Команди були розділені на дві групи. Шацький «Світязь» змагався у групі «Б». І треба від­значити, що почав турнір вкрай препогано. У поєдинках першого ігрового дня господарі зазнали дві поразки. І якщо одну з них (1:3) від «Вотрансу» (Лу­цьк) – минулорічного чемпіона області – ще можна якось зро­зуміти, то інша – від камінь-ка­ширського «ДОФ Арбо» з ра­хун­ком 3:4 викликала справ­жній шок. Здавалося, що у двох поєдинках, які були запла­но­вані на суботу, «Світязю» вже ні­чо­го не світить. Утім, пе­ре­кон­ливо здолавши луцький «Арсенал» (7:2) та ФК «Олика» (Ківерцівський район) (5:0), шачани зачепилися за друге місце в групі, яке давало право грати у півфіналі наступного не­дільного дня.

В іншій групі до півфіналу вийшли СК «Літос» (Згорани) та «Волиньагротех» (Луцьк), які витіснили з турніру коман­ди з Любешова, Нововолин­ська, Ківерців та Луцька.

Справжніми родзинками ма­ли стати півфінальні матчі. У першому з них «Світязь» зус­трічався із командою Згоран, яка, парадокс, майже на 90 від­сотків була укомплектована футболістами із Шацького ра­йону (Олександр та Ігор Бор­суки, Юрій Горовий, Михайло та Олександр Голядинці, Олек­сандр Хмизовець і добре відо­мий для шацьких вболіва­льників Олександр Бобилєв). Маючи не менше, а то й більше гольових моментів, але надто слабко реалізовуючи їх, «Сві­тязь» поступився супернику з рахунком 3:7.

В іншій півфінальній парі «Волиньагротех» змусив скла­с­ти чемпіонські повноваження «Вотранс». Рахунок – 8:6. Фі­на­­ль­ний поєдинок став бенефі­сом згоранських, читай шаць­ких футболістів, із команди «Лі­тос», які декласували лучан з рахунком 9:2. Порадував і «Сві­т­язь», який у матчі за третє міс­це здолав «Вотранс» з ра­хун­ком 7:5.

Кращим бомбардиром тур­ніру став Володимир Бобилєв (11 м’ячів), який у фіналі забив аж п’ять м’ячів. 11 голів і на ра­хунку Андрія Музичука із «Сві­тязя». По завершенню турніру представники Федерації фут­болу Волині нагородили коман­ди-призерів кубками, а «Літос» ще й комплектом медалей.

Федерація футболу Волині дякує за хорошу організацію чемпіонату відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шацької РДА та СК «Світязь».

Віктор ГРИЦЮК.