Головна Економіка Шацькі веслувальники взяли участь у відкритих зональних змаганнях «Стрімкі човни»

Шацькі веслувальники взяли участь у відкритих зональних змаганнях «Стрімкі човни»

3776

У веслувальників гаряча пора. Тренери і вихованці відділення веслування Шацької ДЮСШ щойно повернулися з чемпіонату України, який 2-5 липня проходив у місті Ковель. А вже через декілька днів вирушили на Львівщину — назустріч новим перемогам у веслувальному спорті.

9 липня шацьких спортсменів вітали на відкритті Все­українських зональних змагань з веслування на бай­дарках і каное «Стрімкі човни» (західна зона), які відбулися в селищі Добротвір.  На змагання з’їхалося 19 команд із західних регіонів України, а це понад 250 веслярів з Луцька, Ковеля, Новодністровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельни­цького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Бе­рез­ного, а також Львівщини.

Протягом двох днів змагань веслувальники з Шацька неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани. Серед призерів – вихованці тренера Леоніда Цюп’яха: Микола Кропивник та Іван Федчишин (ІІІ місце, каное-двійка, 500 м), Олег Дударчук та Олександр Ягодинець (ІІІ місце, каное-двійка, 1 000 м), тренера Миколи Романовича: Валерія Терета і Діана Смоляр (ІІ місце, каное-двійка, 500 м, 1 000 м), Валерія Терета (ІІ місце, каное-одиночка, 200 м), Діана Смоляр (ІІ місце, каное-одиночка, 500 м).

В результаті, за сумою підрахованих балів, веслувальники Шацької спортшколи зайняли на змаганнях 8 місце з 19 команд.

Віктор ГРИЦЮК.