Головна Економіка СК “Світязь” поважають у Білорусі

СК “Світязь” поважають у Білорусі

3686

У Бресті завершився чер­говий сезон Прем’єр-ліги та Еліт-ліги з міні-футболу. Якщо минулого разу СК «Сві­тязь» (Шацьк) завершив виступ у «пре­м’єрці» переможною ходою і правом вис­тупу у турнірі, вищому за рангом – Еліт-лізі, то цьогорічний виступ команди залишив двоякі враження – були яскраві перемоги, а було і незрозуміле акаде­мічне катання м’яча по паркету.

Кривдник шачан в 1/8 фіналу – «Бре­ст­промналадка» – дійшов до півфіналу і поступився там лише майбутньому чем­піону. Другий рік поспіль «елітку» виг­рає місцевий «Меркурій».

У минулу неділю, 24 лютого, відбулися фінали двох турнірів та були підбиті підсумки цього сезону. На урочистостях в цей день були присутні президент СК «Світязь» Адальберт Корпонай та начальник від­ділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Стаднік.

Організатори турніру подякували ша­чанам за співпрацю, відмітили видо­вищний та «думаючий» футбол «Сві­тя­зя», вручили красивий кришталевий ку­бок за волю до перемоги і повідомили, що раді будуть бачити нашу команду серед учасників наступного сезону Еліт-ліги.

Віктор ГРИЦЮК.