Головна Економіка Відбулись легкоатлетичні змагання приу­рочені Перемозі над нацизмом та Дню Європи

Відбулись легкоатлетичні змагання приу­рочені Перемозі над нацизмом та Дню Європи

4249

7 травня в Шацьк на селищний стадіон прибули представники та учні всіх загальноосвітніх шкіл району (за винятком Пуле­ме­цької), аби взяти участь у легкоатлетичних змаганнях, що були приу­рочені Перемозі над нацизмом у Другій світовій війні та Дню Європи. Під час параду відкриття до учасників змагань звернулися Ла­риса Васейчук, керівник апарату Шацької РДА, Лариса Дема­кова, головний спеціаліст сектору у справах сім’ї та молоді Шацької РДА, які у своїх виступах акцентували увагу на питаннях зміцнення здо­ров’я молоді саме у подібних змаганнях та готовності дати від­­січ будь-якому агресору, який нападе на нашу землю. На свято спорту був запрошений і учасник АТО з Шацька Віталій Бонк, який побажав юним спортсменам хороших результатів та мир­­ного неба над головою.

Спочатку був організований флешмоб із віджимання від землі, у якому взяли участь всі учасники змагань. А далі роз­­по­ча­лися майже тригодинні спортивні баталії. Перші місця діс­талися та­ким учням: 100 метрів (молодші хлопці та дівчата) Андрій Німець (Пульмо) – 12,44 сек, Валерія Терета (Шацьк) – 14,20 сек; (старші хлопці та дівчата) Віктор Дрозд (Пульмо) – 12,88 сек, Іванна Занюк (Сві­тязь) – 14,90 сек; 200 метрів (молодші хлопці та дівчата) Вла­дислав Цвид (Світязь) – 24,70 сек, Юлія Носуліч (Підманове) – 30,40 сек; (старші хлопці та дівчата) Андрій Ясінський (Піща) – 24,84 сек, Мар’яна Плейтух (Світязь) – 31,60 сек; метання м’яча (мо­лодші хлопці та дівчата) Бог­дан Ващук (Мельники) – 73 м, Софія Кот (Пульмо) – 35,5 м; штов­хання ядра (старші хлопці та дівчата) Тарас Рафальський (Шацьк) – 12,60 м, Світ­лана Кар­пук (Прип’ять) – 9,40 м; стрибки у довжину (молодші хлоп­ці та дів­­чата) Павло Мари­года (Ме­ль­ники) – 4,92 м, Ангеліна Гри­нюк (Світязь) – 4,05 м; (стар­ші хлопці та дівчата) Максим Глу­щук (Ме­ль­­ники) – 5,32 м, Іванна Занюк  (Сві­тязь) – 3,92 м; естафета (4х100 мет­рів) (молодша вікова категорія) І місце – Пульмо – 57,50 сек; (старша вікова категорія) І місце – Шацьк – 56,34 сек.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином: (серед ЗОШ І-ІІ ст.) І місце – Підманове, ІІ – Смоляри-Світязькі, Пехи, ІІІ – Грабове; (серед ЗОШ І-ІІІ ст.) І – Шацьк, ІІ – Пульмо, ІІІ – Сві­­тязь, Мельники.

Переможці були нагороджені грамотами відділу освіти та сек­тору у справах молоді та спорту, які вручили Віталій Бонк та Ла­­­риса Демакова.

Віктор ГРИЦЮК.