Головна Економіка Успішні виступи шацьких дзюдоїстів продовжуються

Успішні виступи шацьких дзюдоїстів продовжуються

4187

12-13 лютого у м. Ліда (Бі­лорусь) відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1999-2001 років народження, у якому взя­ло участь понад 600 спорт­сме­нів із 9 країн Європи. Наступ­ного року ці змагання Європей­ська федерація дзюдо планує перейменувати на Кубок Євро­пи. Успішно виступив на цьому турнірі вихованець шацького спортивного клубу «Торнадо» та місцевої ДЮСШ Андрій Да­нилюк. У запеклих сутичках, з яких він чотири виграв і дві про­грав, йому зовсім трохи не вис­тачило до призового місця. У підсумку він став п’ятим.

14 лютого у м. Хелм (Поль­ща) проходив міжнародний ту­р­нір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003-2004 та 2005-2006 років народження. На цих змаганнях юні дзюдоїсти з СК «Торнадо» завоювали дві золоті медалі: Назар Горніч (с. Голядин) та Назар Положевець (с. Положево).

12-13 березня у м. Іваце­ви­чі (Білорусь) відбувся міжна­род­ний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2006 ро­ків народження. У змаганнях взяло участь близько 350 учас­ників з Білорусі та України. На цьому турнірі дуже вдало вис­тупили дзюдоїсти СК «Тор­надо» та Шацької ДЮСШ. Приємно від­значи­ти, що у команд­ному заліку серед 14 команд шачани вибороли перше міс­це. У своїх ваго­вих ка­те­горіях на­ші вихованці за­воювали такі міс­ця: І – Роман Само­люк, Сергій Цекот, Назар Горніч (с. Голядин); ІІ – Борис Голядинець,Тетяна Турич (с. Світязь). Після цих змагань наші спортсмени по­бували у місцево­му Льодовому палаці, де вдо­сталь покатались на ков­занах, та поплавали у ба­сейні місце­вого спорткомп­лексу. Наші діти завжди лишаю­ться вражені го­с­тинністю бі­ло­русів.

19-20 березня у м. Київ від­бувся V Дитячий фестиваль дзюдо серед юнаків усіх віко­вих груп до 14 років, у якому взяло участь більше 800 юних дзюдоїстів з усіх областей Укра­їни. Змагання пройшли на ви­сокому рівні на чотирьох та­та­мі у столичному легкоатле­тич­ному «Манежі». Велась пря­ма трансляція, і батьки могли ві­льно спостерігати за сутич­ками, які проводили їхні діти. Команда СК «Торнадо» також була заяв­лена на цей турнір та змогла достойно виступити на ньому. У своїх вагових катего­ріях до фіналу вийшло двоє на­ших вихованців. Це Ілля Чер­в’як та Артем Оксюта. У під­сумку вони завоювали срібні на­городи цьо­го престижного дитячого тур­ніру. Зовсім неба­гато до брон­зової нагороди не вистачило Ро­ману Самолюку (у цій ваговій категорії було 60 спортсменів). В драматичних су­тичках, в яких він 4 виграв і 2 програв, Роман став п’ятим, але разом з призерами також був на­го­роджений медаллю та дипло­мом. Після цих змагань юні спортсмени із Шацька змог­ли погуляти по Києву, побували на Майдані Незалежності, поба­чили Гідропарк та столичний зоопарк, відвідали «Макдо­на­льдс».

27 березня м. Ковель про­ймав чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 років народження. Дуже вдало на цих змаганнях висту­пили спортсмени СК «Торнадо» та місцевої ДЮСШ. У підсумку шачани здобули перше зага­льно­командне місце, а в осо­бистому заліку завоювали такі медалі: І – Артем Омельчук, Андрій Данилюк, Наталія Турич (с. Світязь), Сергій Цекот, ІІ – Тетяна Турич, ІІІ – Богдан Лон­чук, Артем Горніч (с. Голядин).

5-6 квітня у м. Кам’янець (Бі­лорусь) пройшов міжнарод­ний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 та 2006-2007 років народження. На татамі змагалося більше 300 юних спортсменів з Білорусі та України. Вдало виступили на цих змаганнях вихованці СК «Торнадо» та місцевої ДЮСШ. У підсумку вони завоювали такі нагороди: І – Роман Самолюк, Костянтин Цірута (с. Кошари), Ілля Черв’як, ІІ – Артем Оксюта, ІІІ – Сергій Цекот, Назар Горніч. Після змагань шачани відвідали звіринець та музей у Біловеж­ській Пущі, поплавали досхочу у басейні Кам’янецького спорт­ком­плексу.

9 квітня у м. Луцьк у спорт­комплексі «Колос» з перервою у дві години відбулося двоє зма­гань з дзюдо. Спочатку прой­шов чемпіонат області се­ред юнаків та дівчат 1999-2001 років народження, на яких ша­чани посіли такі місця: І – Артем Омельчук, ІІ – Олександр Да­нилюк, ІІІ – Андрій Данилюк, Анге­ліна Воротило (лісовий коледж). На цих змаганнях Артем Оме­льчук виконав норматив канди­дата в майстри спорту України з боротьби дзюдо. Потім прохо­дили змагання з дзюдо «Волинь спортивна» серед юнаків та дів­чат 2001-2002 років народ­ження. Спортсмени шацького СК «Торнадо» та ДЮСШ на цих змаганнях завоювали такі на­городи: І – Артем Омельчук, ІІ – Андрій Данилюк, Наталія Ту­рич, ІІІ – Тетяна Турич.

10 квітня у м. Алітус (Литва) відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо. У змаганнях взяло участь близько 500 юних спортсменів з Литви, Латвії, Ес­тонії, Словаччини, Румунії, По­льщі, Білорусі та України. Чу­дово виступили на цьому тур­нірі спор­тс­мени СК «Торнадо», за­вою­вавши дві золоті та одну брон­зову медалі. Так, чемпі­о­нами у своїх вагових категоріях стали Роман Самолюк та Сергій Цекот. Третю сходинку посів Костянтин Цірута. Після зма­гань литовці продемонстрували шачанам місцеві краєвиди та історичні пам’ятки архітектури. Нашим дітям дуже сподобалась поїздка на ці змагання та гос­тинність прибалтів.

Тренерський склад СК «Тор­надо» вітає своїх вихованців з перемогами та успішними вис­ту­пами на змаганнях різних рів­нів, зичить їм міцного здоров’я, наполегливості у тренуваннях, рішучості на змаганнях, успіхів у навчанні. Вони пишаються вами!!!

Наш кор.