Головна Економіка Вітання держслужбовцям державних установ Щацька

Вітання держслужбовцям державних установ Щацька

4671

23 червня відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня державної служби. У залі засідань Шацької районної ради зібралися представники державних установ району, ветерани державної служби та інші. Голова райдержадміністрації Василь Голядинець привітав усіх присутніх зі сторіччям запровадження державної служби та Днем державної служби. Згадав важливі історичні моменти її становлення й розвитку. Зокрема, він зазначив, що в районі більше 100 осіб мають статус державного службовця. Кожен з них, від керівників до рядових спеціалістів, робить і повинен робити все від нього залежне, адже на їхніх плечах лежить нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

– Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і громадянами, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Тож нехай ваші дії будуть мудрими, що-денна робота викликає повагу та довіру односельчан, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Я впевнений, що наші спільні зусилля й надалі будуть спрямовані на стабільний розвиток Шацького району, – додав він на завершення.

Також Василь Голядинець висловив щирі слова вдячності ветеранам державної служби, які працювали на благо країни та зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Згадав й тих, кого немає поруч з нами. До привітань також приєдналися голова районної ради Сергій Карпук, голова Шацької районної організації профспілки працівників державних установ України Людмила Єрофєєва, в.о. голови Шацької селищної ради Людмила Цевух та інші. Урочиста зустріч закінчилася нагородженням найкращих службовців району Почесними грамотами від райдержадміністрації, районної ради та селищної ради.

Колективу працівників Шацької РДА з нагоди 100-річчя запровадження державної служби та Дня державної служби оголосило подяку керівництво Шацької селищної ради. Слід відзначити, що Почесною грамотою ОДА за багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, особистий внесок у соціально-економічний розвиток області та з нагоди Дня державної служби нагороджено Галину Носуліч, начальника відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької РДА (на фото).

Урочисті моменти заходу змінювали концертні номери, які подарували службовцям працівники районного Будинку культури, викладачі та вихованці Шацької дитячої музичної школи. Привітала ліричною піснею «Мальви» своїх колег та гостей свята Аліна Демчук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій.

Прес-служба Шацької РДА