Головна Економіка До уваги інститутів громадянського суспільства

До уваги інститутів громадянського суспільства

5839

Установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації

До уваги інститутів громадянського суспільства!

ПОВІДОМЛЕННЯ
22 листопада 2016 року о 12 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Шацькій районній державній адміністрації.

Громадська рада при Шацькій районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворений на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

Порядок проведення установчих зборів
1. Про організацію роботи, обрання головуючого, секретаря та лічильної комісії установчих зборів.
2. Про кількісний та персональний склад громадської ради при районній державній адміністрації.

Порядок  подання заяв для участі в установчих зборах
Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачене його установчими документами), про делегування представника для участі в установчих зборах та кандидата на членство в громадській раді, посвідчене печаткою (у разі наявності).
2. Біографічна довідка представника інституту громадянського суспільства – кандидата на членство в громадській раді.
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.
4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Додатки, визначені пунктами 2,4, надаються також в електронній формі.
Заяви приймаються щоденно, крім суботи та неділі, з 8 до 17 год. (обідня перерва з 13 до 14 год.) за адресою смт.Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б (кабінет № 23 на ІІ поверсі – сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації), E-mail: v_pol@shaadm.gov.ua.   Прийом та реєстрація документів проводиться очно або поштою, у т.ч. електронною.
Зразки необхідних документів знаходяться за вищевказаною адресою та розміщені на офіційному веб-сайті Шацької райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада» (http://shaadm.gov.ua/hromadska-rada).
Останній день прийому заяв – 11 листопада 2016 року.
Відповідальна особа: Гуж Олена Іванівна
Довідки за тел. 29001.
Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

Ініціативна робоча група з підготовки та проведення установчих зборів

Відомості про склад ініціативної робочої групи
(утворена розпорядженням першого заступника голови Шацької райдержадміністрації від 18 жовтня  2016 рок )

Представники Шацької районної державної адміністрації:
1.Кужель Сергій Олександрович – заступник голови райдержадміністрації.
2. Гуж Олена Іванівна – завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Представники діючої громадської ради при районній державній адміністрації:
3. Дударчук Адам Харитонович – голова громадської ради при Шацькій районній державній адміністрації, голова Шацької районної організації ветеранів війни.
4. Єрофєєва Людмила Степанівна – заступник голови громадської ради при райдержадміністрації, голова районної організації профспілки працівників державних установ.

Представники інститутів громадянського суспільства, не представлених у діючій громадській раді:

5. Крат Ярослав Іванович – голова громадської організації «Ветерани АТО Шацького району».