Головна Економіка На Шаччині перевірять легальність роботи лісопильних підприємств

На Шаччині перевірять легальність роботи лісопильних підприємств

2395

У Шацькій райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації роботи лісопильних об’єктів та нелегального обігу деревини

7 лютого 2020 року під керівництвом першого заступника голови Шацької райдержадміністрації Віктора Плейтуха відбулося засідання робочої групи з питань легалізації роботи лісопильних об’єктів та нелегального обігу деревини на території  Шацького району.

Участь у засіданні взяли члени робочої групи, окремі керівники установ, організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, поліції та податкової та Шацької ОТГ.

Голова робочої групи Віктор Павлович зазначив, що відповідно до розпорядження голови Шацької райдержадміністрації від 28 січня 2020 року № 13 «Про здійснення перевірок передбачених законом заходів, пов’язаних з незаконною діяльністю лісопильних об’єктів та використання деревини на території Шацького району» проводились виїзди міжвідомчою робочою групою.

У рамках виконання відповідного розпорядження мобільною групою з легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини на території району проведено обстеження наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств на території Шацького району з метою виявлення та припинення нелегальної роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини.

В результаті обстеження мобільною групою за період з 23 січня  по 5 лютого 2020 року було  в загальному обстежено 38  об’єктів.

Робоча група вирішила продовжити роботу з власниками об’єктів щодо реєстрації пилорам згідно чинного законодавства.

Пресслужба Шацької райдержадміністрації.