Головна Життя Надія Пех: “Люблю свою ­­роботу, обожнюю квіти, живу – для сім’ї та...

Надія Пех: “Люблю свою ­­роботу, обожнюю квіти, живу – для сім’ї та людей”

5032

Уже 27 років незмінно в Шацькій селищній раді пра­цює бухгалтером Пех Надія Василівна. Їй, активній та жит­тєрадісній жінці, прекра­с­ному спеціалісту, душевній та щирій людині 18 березня виповниться 50 років.

Народилася Надія Васи­­­лів­на у невеличкому селі Кру­шинець сусіднього Любом­­ль­ського району у сім’ї простих колгоспників, у яких, окрім неї, виховувалося ще 3 си­нів. Після закінчення школи пішла навчатися у Луцьке культурно-освітнє училище на бібліотекаря. А вже у 1981 році була направлена на роботу у Ростанську сіль­ську бібліотеку. За 5 років роботи зарекомендувала себе як хороший і старанний працівник, тому їй і запро­по­нували посаду біблі­оте­каря у Любомльській цен­­тральній районній біблі­отеці. Проте щоденні поїздки на роботу та вмовляння чо­ловіка Петра про те, щоб оста­­точно оселитися у Ша­ць­ку, змусили жінку шукати роботу на місці. Такою ро­ботою для неї стала посада заступника головного бух­галтера у Шацькій селищній раді. Зізнається, що хоч спе­ціальної освіти й не мала, але швидко опану­вала бухгалтерські премудрості, оскільки завжди заздрила людям цієї професії, що мали справу з цифрами і точно та злагоджено ви­конували свою роботу.

Гордістю Надії Василів­ни є її дві доньки – Тетяна та Оксана, яким спро­мог­лися з чоловіком дати ви­щу освіту. Обидві уже за­міжні, тож тепер і зяті щиро люблять та пова­жають її, мов рідну матір. Най­біль­шою розрадою для серця є внучка Даринка, бо ж вона щоразу радує та ди­вує ба­бусю своїми дитячи­ми ви­тівками.

У вільний час любить ши­ти дещо для себе та рід­них, хоч і не має спеціальної освіти. Завжди була зако­хана у пісню, тож тривалий час співала у колективі ра­йонного Будинку культури. Душею відпочиває, догля­даючи за своїми улюб­лени­ми кімнатними рослинами та квітами на клумбі, про розмаїття яких дбає пос­тій­но. Влітку любить зби­рати усілякі лі­кар­ські трави та пригоща­ти духмяним чаєм своїх гостей.

Працівники селищної ра­ди кажуть, що Надія Васи­лівна не тільки хороший спеціаліст, а й добра, чуйна людина, завжди розрадить щирим словом, допоможе у важку хвилину, а її опти­мізм та енергія, любов до жит­тя пере­даються тим, хто з нею спілкується.

Тож ще раз вітаємо Вас з ювілеєм, зичимо не один десяток років служити на благо селищної громади!

Віта ШЕПЕЛЯ.