Головна Інтерв'ю Володимир ГОЛЯДИНЕЦЬ: “Район потрібен Україні, насамперед, не просто як територія з гарною...

Володимир ГОЛЯДИНЕЦЬ: “Район потрібен Україні, насамперед, не просто як територія з гарною природою, а як регіон з розвиненою інфраструктурою та індустрією відпочинку”

5865

— Ви очолюєте найвищий представницький орган місцевого самоврядування району. На Вашу думку, які найважливіші завдання стояли перед районною радою в перші роки становлення району?

— Постановою Верховної Ради України було дано поштовх втіленню в життя проекту, який сьогодні повністю себе виправдав. Його назва — Шацький ра­йон. Його становленню передувала дуже складна робота зі створення всіх підрозділів як державних установ, так і місцевого самоврядування.

До першого складу районної ради були обрані, в ос­новному, керівники трудових колективів, установ та організацій. Повноцінно районна рада запрацювала з травня 1998 року, коли був утворений виконавчий апарат районної ради.

За весь 20-річний період районною радою роз­глядались різноманітні питання щодо життя та розвитку району. Депутатами завжди обирались найдостойніші жителі району, що давало можливість приймати виважені, конструктивні та компетентні рішення.

— Від яких факторів залежить розвиток району на найближчі роки? Що для цього повинна зробити районна рада?

— Не буду повторюватись щодо інтенсивності розвитку району в останні роки, утім, хочу зазначити, що ми маємо відчутну допомогу від державної та обласної влади. Ми знаємо, що потрібні Україні, насамперед, не просто як територія з гарною природою, а як регіон з розвиненою інфраструктурою та індустрією відпочинку. Про це свідчить спрямування державних коштів на будівництво та реконструкцію доріг у минулому році, виділення фінансів на водовідведення та водопостачання в цьому році. Ця тенденція, я думаю, збережеться і в наступні роки, адже відпочиваючим, особливо з Європи, потрібні сучасні циві­лізовані умови для відпочинку на фоні неповторної природи Шацького національного природного парку.

На досягнення цієї мети спрямована дія всіх програм, які приймаються районною радою і у відповідності з якими район розвивається.

— Які найбільші заслуги органу, який Ви очолюєте? Можливо, були прийняті деякі доленосні рішення, що суттєво вплинули на розвиток і становлення району?

— Районна рада — це не той орган, про окремі заслуги якого можна щось говорити. Практично всі важливі питання життя району розглядаються ра­йонною радою і приймаються відповідні рішення. Я з усією відповідальністю можу сказати, що депутати районної ради нинішнього скликання — це, насамперед, патріоти Шацького району, високоосвічені та відповідальні його громадяни, здатні приймати найважливіші рішення задля розвитку району. 

Як приклад я можу назвати створення територіального медичного об'єднання Любомльського і Шацького районів, що дало можливість значно покращити медичне обслуговування наших жителів як у Шацькій районній лікарні, так і в Любомльській.

Через районну газету я хочу привітати усіх жителів району, гостей озерного краю з двадцяти­річчям з часу створення району і висловити сподівання та надію на його подальший інтенсивний розвиток і розбудову.