Головна Історія Зміни, які бачать всі

Зміни, які бачать всі

5505

20 років минає з того часу, коли Шацький район став самостійною територіально-адміністративною одиницею України. Таким чином була відкрита нова сторінка його подальшого розвитку.

За ці роки змінилася країна, змінилися і ми. Зараз уже кожен розуміє, що власна незалежність — це і власна відповідальність за майбутнє, а державотворчий процес — це і діяльність кожного з нас задля зміцнення держави шляхом розбудови краю, де знаходиться наш дім, де мешкають близькі люди.

На попередніх сторінках сьогоднішньої святкової газети ви багато дізналися про те, як створювався Шацький район, які були його перші кроки на шляху становлення. Ох, які ж вони були непрості. Як у малої дитини. Спочатку такі нерішучі, повільні, а згодом — чимраз виважені та сміливіші. Зараз район вже міцно стоїть на ногах і впевнено крокує вперед. Це визнають всі. І ті, хто з певним скепсисом ставився до його появи на карті України, і навіть ті, хто займав прямо таки антагоністичну позицію несприйняття. Зараз нас знають, нас поважають і, впевнений, трохи заздрять.

За ці роки і представники влади, і підприємці, і просто небайдужі люди багато зробили для того, щоб наш озерний край розцвів і змінився на краще. Утім, справжній його прорив прийшовся на останні роки, коли державна та обласна влада почала вкидати у розвиток Шацького району такі шалені кошти, про які годі було й думати. Саме зараз ми по-справжньому відчули значимість та значущість нашої території, впевненість у тому, що ми потрібні Україні. А раз так, то позитивна перспектива розвитку Шацького району проглядається, і це головне для нас — його жителів.

За цими світлинами ви зможете самостійно проаналізувати те, як було колись і як стало зараз. Зміни в районі не те що відчутні, в окремих випадках вони просто вражаючі. І ці порівняння можна продовжити…

Школа оновлена

Будинок школяра старий

будинок школяра оновлений

Місце для буд Водограю, квінта

Квінта Водограй оновлені

Магазин центр старий

Магазин центр оновлений

Музична школа до ремонту

Музична школа оновлена

будівництво поліклінніки

Поліклініка нова

Ресторан до ремонту

ресторан оновлений

Суд старе приміщення

Суд оновлений

 

ШЛТ до ремонту