Головна Історія Шачани відзначили 74-у річницю визволення від німе­цько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні

Шачани відзначили 74-у річницю визволення від німе­цько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні

10889

Визволення України: колишнє і теперішнє

28 жовтня Україна відзначила 74-у річницю визволення від німе­цько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні. З цієї нагоди напередодні біля обеліска Слави, що в Шацьку, відбувся мітинг-рек­­вієм.

Участь у заході взяли предс­тав­ники районної влади та орга­нів міс­­це­вого самоврядування, гро­мадських організацій, вете­рани війни, учасники АТО, предс­тавники Шацького районного вій­сь­ко­вого комісаріату, працівники районних установ та організацій, відділів та структурних підрозді­лів райдержадміністрації.

Зі словами привітань та щирої вдячності ветеранам зверну­лися голова Шацької районної ради Сергій Карпук, заступник го­лови Ша­цької райдержадмініст­рації Володимир Бугайчук, голова Шацької районної ради ветера­нів Адам Дударчук.

Хвилиною мовчання присутні вша­нували пам’ять ветера­нів-одно­­сельчан не лише Дру­гої сві­тової, а й тих, хто за­ги­нув у війні з Росією на сході України – Сер­гія Мок­ренка та Сергія Гри­бука.

Віримо, що ми таки знову будемо святкувати перемогу, уже в цій війні, яку маємо на сході, – зазначив Адам Ду­дар­­чук.

Про те, що добробут вете­ра­нів старшого покоління є і буде у пріоритеті держави, наголосив у своєму виступі Сергій Карпук.

– У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалеж­ність та суверенітет Ук­раїни. Ми шануємо і пам’я­таємо всіх тих, хто захи­щав рідну землю від німецько-фашистських загарбників, і пи­шаємося героями, які сьо­годні відстоюють незалеж­ність держави, мир та спокій кожного з нас. Ми завжди бу­демо пам’ятати наших зем­ля­ків Сергія Мокренка та Сер­гія Грибука, які загинули вико­нуючи обов’язок на сході Ук­раїни. Ми віримо, що перемога буде за нами і мир запанує на рідній землі, – зазна­чив Воло­ди­мир Бугайчук.

На завершення заходу учас­­ники мітингу-реквієму пок­­­лали квіти до підніжжя обе­ліска Сла­ви.

Віта ШЕПЕЛЯ