Головна Історія У Володимир-Волинському вшанували ветеранів УПА

У Володимир-Волинському вшанували ветеранів УПА

2809

13 жовтня начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Олександр Смикалюк та його заступник Володимир Коломий відвідали ветеранів УПА, які проживають у Володимирі-Волинському.

Цьогоріч виповнюється 78 років із часу створення Української Повстанської Армії, символічним днем заснування якої є 14 жовтня 1942 року. Тож напередодні свята представники управління соцзахисту завітали до Ольги Бліндер, Марії Бабік, Олени Ковальчук, Любові Кригер, Євгенії Паньків, щоб привітати їх з цією важливою датою, а також із Покровою Пресвятої Богородиці.

Жінкам вручили квіти та грошові допомоги, проте склалося враження, що головним для них було спілкування із гостями. Вони дякували за увагу та підтримку, розповідали про життя, ділились спогадами про минуле, а Олена Ковальчук здивувала працівників управління соцзахисту вмінням декламувати поезії.

Олександр Смикалюк висловив вдячність усім ветеранам Української Повстанської Армії,
учасникам національно-визвольної боротьби за те, що змогли зберегти державу, за яку боролись, незалежність якої здобута важкою ціною.

Володимир Коломий наголосив, що ці люди завжди залишатимуться прикладом для молодого покоління, а пам’ять про воїнів УПА надихатиме сучасних захисників України на нові звитяги.

Джерело