Головна Стисло Австрійська компанія “AVE Group” розпочала утилізацію побутового сміття в зоні Шацьких озер

Австрійська компанія “AVE Group” розпочала утилізацію побутового сміття в зоні Шацьких озер

3544

Австрійська компанія «AVE Group» розставила в зоні Ша­ць­ких озер півсотні контейнерів для сміття з метою його по­дальшого пресування та утилізації. Про це цього тижня під час оперативної наради повідомив голова Волинської облдерж­адміністрації Борис Клімчук.

Обслуговуватиме контейнери спеціальна вантажівка «MAN». Проект з утилізації побутового сміття буде діяти в Ша­цькому районі впродовж двох літніх місяців та коштуватиме 90 тисяч гривень: 60 тисяч гривень заплатять з місцевого бюд­жету, ще 30 тисяч гривень профінансує обласний благодійний фонд Бориса Клімчука «Рідна Волинь».

Голова облдержадміністрації каже, що впровадження цього невеликого проекту в життя – це «маленький крок до Європи, але, в першу чергу, до самого себе».

Нагадаємо, що ідею з вивезенням та консервуванням по­бутового сміття в Шацькому районі представникам компанії «AVE Group» запропонував Борис Клімчук 4 червня під час осо­бистої зустрічі. Тоді вони обговорили наміри фірми відкрити в області своє представництво та розпочати діяльність зі збору, переробки та утилізації твердих побутових відходів.

Прес-служба облдержадміністрації.