Головна Стисло Визначено переможців конкурсу малюнка в рамках екологічного проекту

Визначено переможців конкурсу малюнка в рамках екологічного проекту

4279

В рамках проекту «Впровадження роздільного збирання компонентів ТПВ – шлях до покращення санітарного та екологічного стану селища Шацьк», який реалізовується Шацькою селищною радою в рамках обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив, був також проведений конкур малюнка на екологічну тематику.

Загалом же для участі в конкурсі надійшло від дітей більше 10 малюнків, з-поміж яких конкурсною комісією, до якої увійшли Шацький селищний голова Сергій Віннічук та його заступник з питань виконавчого апарату ради Віталій Яльницький, Іван Коваль, начальник КП «Будинкоуправління», та Андрій Стельмащук, майстер з благоустрою КП «Будинкоуправління», було визначено трьох переможців. Так, перше місце у конкурсі дісталося учениці ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії смт Шацьк Гінайло Софії, котра отримала грошову винагороду в розмірі 500 гривень. Друге місце та 300 гривень дісталося маленьким вихованцям старшої групи «Дзвіночок» дошкільного навчального закладу №2 смт Шацьк, котрі разом із вихователями Ларисою Гінайло та Нелею Штандер відтворили на папері своє дитяче бачення екологічної проблематики. Третє місце та 200 гривень дісталося малюнку авторства Оксани Короць, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія смт Шацьк.

Сергій Віннічук та Іван Коваль, котрі завітали у навчальні заклади (в школі-гімназії саме відбувався новорічний бал-маскарад), аби вручити дітям грошові винагороди та привітати з перемогою та новорічними святами, подарували їм також солодощі.
– Проведення такого конкурсу не лише зацікавить молодь та діток надалі брати участь у подібних заходах, а й приверне їхню увагу до стану довкілля в нашому районі, можливо, змусить замислитися про те, як зробити наш район екологічно чистим, – упевнений Сергій Віннічук.

Віта ШЕПЕЛЯ.