Головна Стисло У Шацьку відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

У Шацьку відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

3752

Щороку день 1 червня присвячується в Шацьку наймолодшим мешканцям району. Дорослі розуміють, що діти потребують від них особливої уваги, турботи й тепла не лише в Міжнародний день захисту, утім, традиційно в перший день літа вражають їх феєрверком яскравих заходів, радують подарунками.

На святкування до районного Будинку культури прийшло багато дітвори, які саме відпочивають у таборі «Сонечко» при ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк. У фойє з інтересом оглянули вис­тавку робіт декоративно-ужиткового мистецтва учнів шкіл району та вихо­ванців Шацького БДЮТ і поспішили до зали, де починався концерт і чекали, щоб привітати зі святом, Сергій Пархонюк, заступник голови Шацької РДА, Людмила Єрофєєва, зас­тупник голови Шацької районної ради, та Людмила Цевух, начальник служби у справах дітей Шацької РДА. Юні таланти порадували глядачів гарними виступами, після чого і ті, й інші отримали з рук працівників служби у справах дітей мо­розиво. Кількох ящи­ків ласощів, лю­б’язно наданих спон­сорами свята Ольгою Романюк, Воло­димиром Шу­мом і Валентином Шуми­ком, виста­чило, щоб усі дитячі личка засяяли щасливими усмішками.

На святі було підбито підсумки кон­курсу дитячих художніх робіт і визна­чено переможців: І місце – в Катерини Хвисючик (БДЮТ, ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк), ІІ – в Софії Гінайло (ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк) та Ірини Мартинюк (БДЮТ, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь), ІІІ – в Ірини Дунець (БДЮТ, ЗОШ І-ІІІ ст. смт Шацьк).

Літо в його яскравих барвах дітвора зобразила у своїх малюнках на асфа­льті. На них було стільки сонця, квітів, метеликів, теплої озерної води, що в кожному штриху вгадувалася фраза: «Ура, канікули!». Кращими були визнані малюнки Дмитра Кононенка (на фото), Анни Цюп’ях, Іванни Шумук, Іванни Ната­ль­чук і Назара Смоляра.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.