Головна Культура Ковельські театрали представили свою творчість у першому міжнародному конкурсі

Ковельські театрали представили свою творчість у першому міжнародному конкурсі

1930

Ковельський аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце” взяв участь у першому міжнародному театральному конкурсі «Театр.NET». Він об’єднав 120 колективів з 50 міст України, а також діаспор з Угорщини, Фінляндії, Латвії, Німеччини та Ізраїлю. Про це повідомили у Ковельській міській раді.

Професіонали та аматори представили 175 вистав різних форм та жанрів, з яких до програми потрапило 145. Експертна Рада впродовж місяця передивлялася роботи і обирала переможців у різних номінаціях.

Фахівці високо оцінили і творчість ковельчан – шоу-мюзикл «Снігова Королева” у номінації “Дитячий театр” та музична комедія “Сорочинський ярмарок”.

Ковельські театрали представили свою творчість у першому міжнародному конкурсі

Керівник аматорського колективу Альона Малюга-Мельникова відзначена за режисуру дипломами лауреата другого ступеня за шоу-мюзикл «Снігова Королева” у номінації “Дитячий театр”, третього – за музичну комедію “Сорочинський ярмарок” у номінації “Аматорський театр”.

Експерти високо оцінили і самі постановки. Зокрема, про “Сорочинський ярмарок” зазначили: “Яскрава, святкова, винахідлива вистава – реконструкція. Режисер впоралась з драматичним матеріалом. Артисти локанічно існують в своїй природі. У вистави є пробудований образ та стиль. Дякуємо за народний колорит. Фактура вистави дуже хороша, костюми просто розкішні. Вражає масштабність роботи. Такий собі театр-музей, народний театр як він є. Всі дуже гарні, святкові. Хавронья дуже органічна, куми хороші. Музика влучно створює потрібний тон”.

Ковельські театрали представили свою творчість у першому міжнародному конкурсі

У ході конкурсу представники жюрі та експертної ради зустрічались з учасниками на “круглих столах”, творчих зустрічах та прес-конференціях. Разом детально обговорювались конкурсні роботи, а також можна було почути зауваження, поради та рекомендації експертів, задати запитання та поспілкуватися.

На сайті проєкту можна було переглянути усі вистави. Понад 60 тисяч людей з 30 країн світу підтримали конкурсантів своїми голосами.

Ковельські театрали надсилають вітання усім колегам та творчим друзям і сподіваються, що наступна зустріч відбудеться офлайн.