Головна Культура Ковельський “Барвінок” — лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Танцююча країна”

Ковельський “Барвінок” — лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Танцююча країна”

1722

Ковельський “Барвінок” — лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Танцююча країна”

У березні в м. Рівному проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Танцююча країна”. Народний художній колектив ансамбль танцю “Барвінок” Ковельського Палацу учнівської молоді, який взяв участь у цих творчих змаганнях, за оцінками журі став лауреатом І премії.

До останнього моменту проведення конкурсу було під сумнівом через складну і непередбачувану епідемічну ситуацію в країні. Адже за декілька днів до цього був відмінений подібний захід у Львові через те, що місто потрапило в “червону” карантинну зону. Протягом тижня ми з тривогою спостерігали за динамікою розповсюдження коронавірусу в країні, але на радість дітям фестиваль таки відбувся.
На цьому хвилювання не закінчились, адже, як виявилось, у складі журі “Танцюючої країни” були виключно професійні хореографи, які не пропустять жодної помилки. Знаючи про це, ковельчани доклали максимум зусиль і їхні старання виправдались.

Медалі, кубки, дипломи… Крім цього організатори конкурсу подарували дітям можливість побувати у місцевому зоопарку. Завершили свій відпочинок юні танцюристи відвідуванням ТРЦ “Sky Up”, де досхочу настрибались на батутах.

Разом з батьками радіємо за наших талановитих дітей і висловлюємо подяку Ковельській міській раді за сприяння і матеріальну підтримку в організації поїздки.

Марія Солоп,
хореограф Народного художнього колективу ансамблю танцю “Барвінок”

Ковельський "Барвінок" — лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Танцююча країна"

Джерело