Головна Культура Шацьк – один з трьох населених пунктів Волині, які мають картинні галереї

Шацьк – один з трьох населених пунктів Волині, які мають картинні галереї

3036

В картинній галереї, яка впродовж кількох років постійно діє в приміщенні Шацького лісового коледжу, вчетверте відбулося відкриття виставки робіт сучасних українських художників. Серед авторів є митці, які полюбили наш озерний край і пере­несли його красу на полотно, беручи участь у вже традиційних літніх пленерах. Є й такі, чиї імена поки що невідомі місцевим поціновувачам мистецтва. Та всі вони: Наталія Гитік (смт Ту­рійськ), Денис Мялов (с. Млинів Рівненської області), Олек­сандр і Василь Самчуки (м. Рівне), Сергій Носок (м. Жито­мир), Леонід Литвин і Сергій Палайда та інші поєднані бажанням нести свою рукот­ворну красу в люди.

– Вам, студенти-лісівники, випала уні­кальна нагода не через Інтернет, а реально заглянути до світу прекрасного, про який інші лише мріють. Адже власною картинною галереєю можуть похвали­тися в області, крім Шацька, лише міста Луцьк і Ковель, – відзначив під час виступу Геннадій Сарапін, галерист, представник Фонду культури Волині, з ініціативи якого й організовуються подібні мистецькі акції.

Привітали відвідувачів виставки, побажавши отримати задоволення від споглядання чудових робіт, Олена Гуж, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА, Сергій Віннічук, заступник директора Шацького лісового коледжу, Андрій Любінець, директор ДП «Шацьке УДЛГ». Наступну виставку пообіцяв урізноманітнити власними картинами місцевий художник Євген Цвид.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.