Головна Культура Стартував XIII Міжнародний пленер художників “Колорит” в Володимир-Волинському

Стартував XIII Міжнародний пленер художників “Колорит” в Володимир-Волинському

2301

22 червня у культурно-мистецькому центрі відбулось відкриття XIII Міжнародного пленеру художників «Колорит», який триватиме до 27 червня.

На  відкриття пленеру завітав заступник міського голови Андрій Гудим, який зазначив, що міська рада і надалі щороку буде підтримувати цю гарну традицію і побажав, аби  пленер зростав кількісно та географічно, а кожен художник мав змогу почерпнути енергію та натхнення на нові творчі ідеї, відвідавши наше славетне княже місто. Також під час урочистого заходу усім учасникам вручили художні знаряддя для реалізації  їхніх творчих задумів.

Стартував XIII Міжнародний пленер художників “Колорит”

Стартував XIII Міжнародний пленер художників “Колорит”

У цьому році до участі у пленері зголосилось 18 художників з Києва, Одеси, Дубна, Рівного, Луцька, Нововолинська та Володимира-Волинського. Окрім офлайн-учасників через карантинні обмеження у пленері візьмуть дистанційну участь художники з Польщі та Канади.

Стартував XIII Міжнародний пленер художників “Колорит”

У програмі проведення пленеру передбачається екскурсія містом, поїздка в село Кошари, камерний концерт-медитація “Дзвони світу” з Андрієм Чутченком та Дмитром Кошляцьким  (тібетські чаші) та майстер-класи.

Джерело