Головна Культура У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку

У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку

2188

Нещодавно в Ковельській міській раді ветеранів відбулось відкриття клубу “Вікторія”. Основним його завданням є активізація роботи первинних ветеранських організацій та створення умов для спілкування людей поважного віку.

“Вікторія” – це перемога, а перемагати хвороби, самотність, нудьгу, старість для старших людей означає насамперед — оздоровлення та омолодження не лише фізичного, а й душевного.

Ідею про функціонування клубу при раді ветеранів підтримали Софія Сагаль — начальник управління соціального захисту населення та Діана Возна — директор територіального центру соціального обслуговування.

Членами “Вікторії” стали голови первинних ветеранських організацій та активісти ветеранського руху. Головою обрано Валентину Ваврисюк, учасницю аматорського театру “Осіннє золото”, солістку ансамблів та хору. Заступником стала Ангеліна Філіпчук, член президії ради ветеранів. У роботі клубу будуть допомагати його члени — Віра Чосік, Раїса Вальчук та Юрій Мержвинський.

На першому засіданні провели анкетування. Учасникам необхідно було відповісти на ряд запитань. Серед них – “Як я бачу роботу клубу?”, “Чим можу бути корисним?” та інші.

У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку

Досить урочисто ветеранам вручались квитки учасника на згадку перебування в клубі.

За чашкою чаю присутні із великим задоволенням подивились святкову програму, яку підготувала Валентина Ваврисюк. У виконанні чоловічого ансамблю “Мужність” прозвучали пісні “Два журавлі” та “Гей, розвивайся, дуб зелененький”, а жіночий ансамбль “Срібне сяйво” представив глядачам співанки “Я козачка твоя”, “Виряджала мати сина у солдати”.

У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку

Авторські вірші читали Олександра Балюк та Марія Батраченко. Своїми спогадами поділились воїни-інтернаціоналісти Михайло Вольський та Степан Сачук.

Перша зустріч залишила приємні враження, учасники клубу “Вікторія” тепер з нетерпінням чекають наступного засідання.

Марія Батраченко,
голова Ковельської міської ради ветеранів війни і праці

У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку

У Ковелі клуб “Вікторія” об’єднав людей поважного віку