Головна Листи Черги на кордоні з країнами ЄС зменшуються

Черги на кордоні з країнами ЄС зменшуються

1864

Як і передбачалося, після завершення різдвяних та новорічних свят до країн Євросоюзу повертається значна кількість наших співвітчизників, які там тимчасово проживають або навчаються.

Тому у деяких пунктах пропуску протягом останньої доби спостерігалося значне скупчення транспортних засобів. Про це повідомили у ДПСУ.

І хоч пропускна спроможність пунктів пропуску не дозволяє здійснити пропуск  такої кількості транспортних засобів,  Державна прикордонна служба разом із взаємодіючими органами робить усе можливе, аби пришвидшити оформлення громадян. Зокрема для цього в рази збільшено кількість прикордонних нарядів, насамперед з перевірки документів та огляду транспортних засобів, посилено режимні заходи у пунктах пропуску, уточнено питання взаємодії з  прикордонними службами  суміжних країн.

Вже сьогодні станом на 9:00 спостерігається значне зменшення черг на кордоні.

Звертаємо вашу увагу, що наразі  на цій ділянці кордону ситуація така:

Республіка Польща: «Ягодин» – 30, «Устилуг» – 0,   «Угринів» – 0, «Рава-Руська» – 0,  «Грушів» – 100, «Смільниця» – 35, «Шегині»– 60, «Краковець» –170.

Словацька Республіка: «Малий Березний» – 130, «Ужгород» -150.

Угорщина:  «Тиса»-80, «Дзвінкове» -0, «Косино» – 20, «Лужанка» – 20 , «Вилок» -30.

Румунія: «Дякове» – 0, «Солотвино» – 0, «Порубне» – 0.

Державна прикордонна служба України просить громадян врахувати цю інформацію та, за можливості, обирати пункти пропуску, які не завантажені.