Головна Листи Майстер своєї справи – Патращук Антоніна Несторівна

Майстер своєї справи – Патращук Антоніна Несторівна

3586

5 листопада постукав 50-літній ювілей у дім вчителя історії і пра­вознавства Смо­ляро-Світязької школи Патращук Антоніни Несторівни.

У безкінечних дорогах снується ниточкою її життєвий шлях. Адже народилася та проживає у селі Грабове, а на роботу приходиться добиратися до Смолярів-Сві­тя­зь­ких. Скільки подолала тих кілометрів і яким транспортом – ніхто не підра­ховував. А що професійний рівень тримає високо – свідчать результати районних та обласних олімпіад з історії та правознавства. Антоніна Несторівна ретельно готує дітей до та­­ких іспитів: займається під час канікул та в позаурочний час. Призові місця – під­­сумок клопіткої праці.

Традиційно проводить виховні заходи про голодомор, битву під Крутами, «Козацькі за­бави».

Антоніна Патращук – активний громадянин держави. Тому і є за довір’ям громади де­путатом Шацької районної ради. Відповідально ставиться до виконання своїх обо­в’яз­ків, за кожне промовлене слово не соромиться, Оскільки завжди зважує на факти, як справжній вчитель-історик, і лише тоді робить висновки.

З тривогою ставиться до нинішніх подій на сході України. У самої підростає двоє синів, і до щему в серці вона хоче для них мирного, спокійного і стабільного життя.

Антоніна Несторівна – одна із тих, які є чесними, відданими і морально-стійкими людьми. Зичимо їй і надалі залишатися такою ж.

50 – не привід для печалі, осінь – Ваша зрілість золота, хай до ста, а, може, ще і далі, йдуть, не стомлюючись, літа. Хоч було тривог в житті немало, та не будем згадувать сумне, бо горить в душі іще багаття, а вогонь в душі – це головне. Хліба запашного на столі, миру в домі й на землі, хай Вам сміється доля журавлина, і поля розлогі колосом цвітуть, хай червоні ягоди калина посилає в добру і щасливу путь. Щоб весною – яблуневим цвітом, влітку – полум’ям червоних маків, восени – сріб­лястим листопадом, а зимою – тихим снігопадом, щастя хай до Вас летить, і цінуйте кожну мить.

З повагою педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Смоляри-Світязькі.