Головна Листи У Володимирі-Волинську нагородили переможців першого етапу конкурсу з креативного письма

У Володимирі-Волинську нагородили переможців першого етапу конкурсу з креативного письма

1703

2 березня у Володимир-Волинській міській раді відбулося нагородження переможців першого етапу конкурсу “Write On!”. Творчі роботи учасників, що отримали перше місце, надіслані на обласний етап. 

Нагадаємо, що 18 лютого на базі загальноосвітньої школи l- III ступенів № 1 пройшов перший етап міжнародного конкурсу з креативного письма “Write Оn!”, в якому змагалися 43 учасники з навчальних закладів Володимира-Волинського.

Волонтер Корпусу Миру США Лейла Марі Олунд спільно з виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради організували захід для школярів міста з метою розвитку критичного мислення, удосконалення навичок письма та послідовного викладу думок, формування уміння знаходити нестандартні способи вирішення завдань.

При оцінюванні робіт волонтер Корпусу Миру брала до уваги рівень креативності та нестандартність мислення, доречність уживання лексичних та граматичних структур, орфографію. Переможці першого етапу конкурсу були нагороджені сьогодні, 2 березня. у міській раді. Їх роботи передали обласному координатору, який визначить 1-3 місця в кожній категорій для національного етапу.

Після цього есе оцінять на національному рівні і всі перші місця будуть відправлені до міжнародного туру.

Нагородили переможців першого етапу конкурсу “Write On!”

Нагородили переможців першого етапу конкурсу “Write On!”

Нагородили переможців першого етапу конкурсу “Write On!”