Головна Листи У закладах освіти Шаччини організовують новорічні ранки та вечори

У закладах освіти Шаччини організовують новорічні ранки та вечори

886

Відбулась оперативна нарада Шацької райдержадміністрації

23 грудня  2019 року перший заступник голови Шацької районної державної адміністрації Віктор Плейтух провів оперативну нараду райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Бугайчук,  керівник апарату Шацької райдержадміністрації Вікторія Кужель,  селищний та сільські голови, керівники установ, організацій та підприємств району, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

По першому питанню порядку денного «Про стан казначейського обслуговування коштів державного та місцевого бюджетів щодо завершення бюджетного 2019 року» інформувала Ніна Вирвич, начальник управління державної казначейської служби України у Шацькому районі Волинської області. Вона зазначила, що останній день реєстрації бюджетних зобов’язань на проплату видатків 26 грудня 2019 року.  Може бути додаткова реєстрація зобов’язань по захищених статтях видатків на проплату платежів 27 грудня 2019 року.

Про підсумки виконання заходів, що пов’язані з проведення осіннього призову 2019 року  на військову строкову службу та військову службу за контрактом до Збройних Сил України на території Шацького району інформував Валентин Борух, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Шацького районного військового комісаріату. За його словами, призов проведено та організовано у встановлені терміни при взаємодії з представниками місцевих органів влади. План по відбору кандидатів на військову службу за контрактом у IV кварталі 2019 року складає – 11 чоловік, відправлено – 4 чоловіки. Продовжується робота по відбору кандидатів на військову службу за контрактом до Збройних Сил України.

З третього питання порядку денного «Про стан підготовки до організованого проведення Новорічних та Різдвяних свят на території району» поінформували присутніх начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Єрофєєва, начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Юхимук.  Виступаючі  зазначили,  що у закладах загальної середньої освіти та у закладах дошкільної освіти розроблені заходи по організації проведення Новорічних та Різдвяних свят. У дошкільних навчальних закладах новорічні ранки будуть проходити з 26 по 28 грудня 2019 року, а у закладах загальної середньої освіти організовують новорічні ранки та вечори з 27 по 28  грудня 2019 року. В закладах культури району будуть організовані дитячі новорічні ранки в останні дні грудня 2019 року, а в новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня відбудуться Бали-маскаради.

З наступного питання про дотримання пожежної безпеки в період Новорічних та Різдвяних свят заслухали Андрія Цвида, інспектора з питань наглядово-профілактичної діяльності Шацького районного сектору УДСНС України у Волинській області. Він повідомив, що з метою недопущення виникнення пожеж та забезпечення виконання вимог пожежної безпеки в місцях святкування Новорічних та Різдвяних свят на території району організована низка заходів щодо забезпечення пожежної безпеки під час проведення святкових заходів в навчальних закладах району.

Про охорону публічної безпеки в місцях масового перебування громадян під час Новорічних та Різдвяних свят доповів Василь Саковець, заступник начальника Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП України у Волинській області.

Підводячи  підсумки наради перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Плейтух визначив завдання на поточний тиждень. Зокрема, він акцентував увагу на обов’язковості забезпечення належного контролю на дотриманні пожежної безпеки під час святкових заходів та стосовно проведення перевірки обладнання системи пожежної сигналізації в навчальних закладах району та Шацькому лісовому коледжі ім.В.Сулька, а також наголосив на необхідності забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в період відзначення Новорічних і Різдвяних свят на території Шацького району.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.