Головна Листи На Шаччині боряться з незаконним будівництвом споруд на прибережній смузі озера Світязь

На Шаччині боряться з незаконним будівництвом споруд на прибережній смузі озера Світязь

9503

У райдержадміністрації відбулась чергова нарада з питання легалізації об’єктів незаконно розміщених тимчасових споруд на прибережній смузі озера Світязь.

2 вересня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Самусєв  провів чергову нараду з питання легалізації об’єктів незаконно розміщених тимчасових споруд на прибережній смузі озера Світязь.

Участь у нараді взяли: Ольга Романська – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації; Віталій Юрчук – начальник міжрайонного управління у Любомльському та Шацькому районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області; Микола Цвид – Світязький сільський голова; Олексій Радчук – юрист Шацького національного природного парку.

Керівник райдержадміністрації Володимир Самусєв наголосив, що на даному етапі продовжується вирішення проблемного питання, яке можливе тільки шляхом включення даної території до меж населеного пункту в ході розроблення генерального плану села Світязь.

Архітектор району Ольга Романська повідомила, що тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності повинні розташовуватись у відповідності до паспортів прив’язки, які у свою чергу подаються згідно комплексної схеми району. Також вона зазначила, що основна технічна робота зроблена.

Заслухавши інформації та пропозиції Миколи Цвида, Віталія Юрчука учасники наради обговорили низку питань стосовно розробки генерального плану села Світязь.

За результатами наради вирішили зустрітися з представниками проектної організації по розробці генерального плану населеного пункту Світязь з приводу дотримання договірних зобов’язань щодо термінів по виготовленню генерального плану села Світязь.

Відділ фінансово-організаційного та правового забезпечення апарату райдержадміністрації.