Головна Медицина У Луцькому прикордонному загоні оновили та збільшили потужність санітарного відділення медичної частини

У Луцькому прикордонному загоні оновили та збільшили потужність санітарного відділення медичної частини

1415

У Луцькому прикордонному загоні оновили і збільшили потужність санітарного відділення медичної частини. Оглянути оновлений лазарет 8 вересня 2020 го року прийшло керівництво області голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко і голова обласної ради Ірина Вахович.

Проводили будівельно-ремонтні роботи за рахунок обласного бюджету. Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко в березні поточного року клопотав перед обласною радою про виділення з обласного бюджету фінансування для Луцького прикордонного загону на профілактичні заходи протидії COVID-19. Так, з обласного бюджету виділили 200 тис. Грн, щоб забезпечити прикордонників засобами індивідуального захисту.

Але, як розповів начальник Луцького прикордонного загону Олег Вовк, за ці кошти вдалося збільшити кількість ліжкомісць санітарного відлілення з 5 до 15-ти, влаштувавши додатково палати. Таке рішення прийняли, враховуючи пандемією коронавируса. До слова, в медпункті є навіть стоматологічний кабінет і штатний стоматолог.

Слід зауважити, що такий великий обсяг роботи (як зсередини так і зовні) виконали власними силами. Більш того, на сьогодні за рахунок волинської громади (Шацька ОТГ_ аналогічно будується відділ прикордонної служби «Світязь». Там вже накопичено 1 млн 200 тис. Грн

«Так як ми працювали і з меценатами, і з обласною клінічною лікарнею, крім того централізовано надходила допомога з Міністерства, нам вдалося акумулювати достатню кількість засобів індивідуального захисту, щоб бути забезпеченими. Тому з отриманих коштів на профілактичні засоби ми витратили 50000 гривень. А решту коштів, 150000 гривень витратили на будівельні роботи та меблі. Ось так нам вдалося модернізувати наш лазарет », – розповів Олег Вовк.

Щоб показати результат проведеної роботи і запросили керівництво області. Крім цього, користуючись нагодою, Олег Вовк провів екскурсію по території військової частини і представив 8 автомобілів «RENAULT DUSTER», придбаних в рамках програми по вдосконаленню спостереження на польському кордоні «Україна Білорусь-Польща 2014-2020». Закуплено патрульні автомобілі підвищеної прохідності працювати в підрозділах охорони кордону і застосовуватися виключно для несення служби прикордонників.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко і голова обласної ради Ірина Вахович з нагоди ювілею (60-річчя від дня заснування) оркестру Луцького прикордонного загону нагородили подяками колектив, який отримав авторитет не тільки на рівні області та міста, а й на рівні держави, адже бере участь у багатьох заходах державного та регіонального масштабу.

«Сьогодні дуже хороша подія. І хочеться, щоб таких було побільше. Дуже якісно все зроблено. Таке треба робити, тим більше для Луцького прикордонного загону, який охороняє кордони держави », – поділився враженнями голова ОДА Юрій Погуляйко.