Головна Медицина За 10 днів листопада від COVID-19 померло 159 волинян

За 10 днів листопада від COVID-19 померло 159 волинян

1060

Про це стало відомо із брифінгу, що відбувся 11 листопада 2021 року за участі заступниці голови ОДА Людмили Тимощук та заступниці генерального директора ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Лариси Дудковської.

Як повідомила заступниця голови облдержадміністрації, в медичних закладах області збільшили кількість ліжкомісць для хворих із COVID-19. Тож наразі всього на Волині є 2 тис. 483 ліжка, з них киснем забезпечені 2 тис. 109. Станом на 11 листопада 2021 року від коронавірусної недуги стаціонарно лікуються 1 тис. 353 жителів області.

«З ростом захворюваності спостерігається і ріст кількості летальних випадків серед волинян. За 10 днів листопада від коронавірусної інфекції померло 159 осіб», – розповіла Лариса Дудковська.

Слід також зазначити, що на Волині за минулий тиждень, завдяки карантинним обмеженням, захворюваність на COVID-19 серед дітей знизилась і становить 8%, проти 12-15% під час очного навчального процесу.

«За попередній тиждень 91% госпіталізованих з COVID-19 в Україні – це люди, які не отримали жодної дози антиковідної вакцини, – зазначила Людмила Тимощук. – Хочу відзначити позитивну динаміку збільшення кількості волинян, які отримали щеплення від коронавірусної інфекції. За минулу добу зроблено майже 9 тисяч щеплень».

Заступниця очільника області також повідомила, що згідно з наказом МОЗ, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

– підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

– установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

– підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Цей наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року. Працівники, які не щепляться до цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації