Головна Наради, сесії Об’їзд загальноосвітніх закладів Шацького району

Об’їзд загальноосвітніх закладів Шацького району

2979

В рамках  вивчення стану готовності навчальних закладів району до нового навчального року та з метою підготовки до наради при першому заступнику голови райдержадміністрації Вікторові Плейтуху 27 серпня 2013 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Пархонюк та начальник відділу освіти Анатолій Павлей здійснили об’їзд загальноосвітніх закладів району. Районне керівництво відвідало Пульмівську ЗОШ I-III ст., Прип’ятську ЗОШ I-III ст. та Шацьку ЗОШ I-II ст. Цікавились гості з району станом забезпечення паливом та умовами його зберігання, організацією підвозу учнів та готовністю транспортних засобів, облаштуванням стадіонів та спортивних майданчиків. Сергій Пархонюк ще раз наголосив на виконанні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича  та цікавився рівнем співпраці шкіл із фахівцями  із соціальної роботи в частині своєчасного виявлення можливих проблем у сім’ях, соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В ході зустрічі було дано також ряд організаційних доручень щодо приведення шкіл у повну готовність. В цілому керівники залишились задоволені підготовкою закладів до початку навчального року.

В рамках об’їзду, у зв’язку з виходом на пенсію директорів вищезазначених шкіл, було представлено осіб,  які будуть виконувати обов’язки керівників.