Головна Освіта Закликав у літо останній дзвінок

Закликав у літо останній дзвінок

3062

24 травня стане незабутнім для усіх одинадцятикласників, бо саме в цей день для них про­лунав востаннє шкільний дзвінок, сповіщаючи про закін­чення чи не найважливішого етапу в житті кожної людини – навчання у школі, закликаючи у незвідані далі майбутнього.

Разом з іншими одинадця­тикласниками Шацького райо­ну обиратимуть свою стежину в житті й 15 випускників ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо. Їх, таких юних та по-особливому прекрасних, батьки провели на свято оста­н­нього дзвінка під символічною аркою з вишитих рушників, щоб доля завжди була квітчастою та барвистою. За традицією, двоє випускників – Гвоздецькі Ро­ман та Оксана – поклали кві­ти до обеліску Слави села. Зі святковою промовою до усіх при­сутніх звернулася дирек­тор школи Петрина Ніна Гри­горівна, бо їхній школі, як нікому, є чим пишатися. Серед 182 учнів 92 показали достатньо ви­сокий рівень навчальних досягнень, 15 учнів – відмін­ники навчання, з них четверо учнів одинадцятого класу: Ва­дим Положевець (є пре­тен­ден­том на нагородження  зо­лотою медаллю), Людмила Гринь, Яна Саган, Мирослава Галух. Се­меро учнів школи бу­ли учас­никами обласних олім­піад. Ви­сокі результати пока­зали учні в КВК ЮІР, обласних турис­тич­них та спортивних зма­ганнях. Тож Ніна Григорівна нагородила похвальними лис­тами тих учнів, які закінчили нав­чальний рік з відмінними оцінками, від­­зна­чи­ла кращих у номінаціях «Учень року», «Уче­ниця року», «Клас року», «Кра­щий історик», «Кра­щий спор­т­смен» та інших. За зайняте тре­­тє місце у ІІ етапі Всеу­кра­їнського конкурсу-за­хисту на­уково-дослідницьких робіт слу­­хачів Волинського відді­лення МАН України (секція – гідро­логія, базова дисципліна – гео­графія) диплом управління освіти і науки ОДА отримала учениця 9 класу Тетяна Саган. Разом з тим відзначені були грамотами відділу освіти Ша­ць­кої РДА, оголошено подяки директором Пульмівської шко­ли багатьом учням та їхнім на­с­тавникам – вчителям, зав­дяки яким школярам вдалося досягти хороших результатів у навчанні та спорті. Найкращі вітання та побажання добра, благополуччя ви­пускникам та їхнім батькам, всьому учительському ко­лективу та школярам адресував від імені районної влади Олександр Бебко, начальник управління фінансів Шацької РДА, від територіальної громади привітав усіх зі святом Пульмівський сільський голова Федір Гловацький, а також настоятель Свято-Миколаївської церкви с. Пульмо отець Олександр (Черевко). До речі, цьогорічні випускники – особливі для отця Олександра, адже 11 років тому вони були першокласниками, яких він вперше благословляв на навчання у школі, а вже тепер бла­гословив на самостійне життя. Вітала зі святом шкільну гро­маду й методист відділу освіти Шацької РДА Олена Моніч, котра вручила дипломи управління освіти і науки ОДА учениці 11 класу Людмилі Гринь за зайняте 3 місце у третьому (облас­ному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Вадиму Положевцю – аналогічну нагороду з фізичної культури і спорту, Андрію Німцю, вихованцю БДЮТ, – Грамоту Волинського еколого-натуралістичного центру за майстерність виконання та творчість, проявлену при виконанні робіт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві на­тураліста» у номінації «Кращий слайд-фільм».

Вітали одинадцятикласників із закінченням навчального закладу їхня перша вчителька Петрина Лариса Олександрівна, класний керівник Никонюк Людмила Петрівна, від імені бать­ків – Микола та Світлана Грині. Останній танець у стінах школи – та­нець маленьких каченят – виконали випускники разом із пе­р­шокласниками. А останнім дзвінком весело закликали на остан­ній шкільний урок першокласниця Надійка Марчук та одинадцятикласник Богдан Марчук.

Віта ШЕПЕЛЯ.