Головна Освіта На Шачині продовжується будівництво нової Піщанської школи

На Шачині продовжується будівництво нової Піщанської школи

1537

Реалізація  проєкту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Піща, вул.Центральна, 84 Шацького району Волинської області», що здійснюється в рамках президентської великомасштабної програми «Велике будівництво»  знаходиться на постійному контролі у керівників району.

З метою здійснення  контролю за проведенням будівельних робіт нового приміщення школи заступник голови Шацької райдержадміністрації Володимир Самусєв  продовжує щотижнево здійснювати робочі поїздки у село Піща.

Під час огляду території, варто зазначити, що на даному етапі  зведено другий поверх школи, вставлені вікна й двері. На першому поверсі зроблені роботи по каналізуванню, а також забетоновано підлогу. Розпочалися роботи по будівництву покрівлі, оформлення ферм з металічних каркасів, а саме будівництва спортивного залу. Стеля другого поверху також вже накрита бетонними плитами.

В ближчі дві неділі планується завершити будівництво всієї покрівлі, проведення електричної мережі і розпочати штукатурні роботи приміщення.

Відділ фінансово-організаційного та правового забезпечення апарату райдержадміністрації