Головна Освіта Реконструкція спортивного комплексу Луцького національного технічного університету

Реконструкція спортивного комплексу Луцького національного технічного університету

2514

Реконструкція спортивного комплексу Луцького НТУ. ФОТО

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, його перший заступник Сергій Мовенко сьогодні, 17 листопада 2021 року, оглянув хід реконструкції спортивного комплексу Луцького національного технічного університету.

Нагадаємо, оновлення спортивної інфраструктури закладу розпочалося у червні цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт – більше 19 млн грн, з яких понад 17 млн грн. – кошти ДФРР.

Будівельники тут зробили уже чималу роботу: перекрили будівлю, встановили вікна, оздобили та утеплили спорткомплекс ззовні, а в приміщенні, де розміщений басейн – стіни обклали плиткою.

Наразі у закладі встановлюють вентиляцію та будують поблизу сучасний стадіон. Невдовзі тут будуть бігові доріжки, футбольне поле,  спортивне устаткування для проведення змагань з легкої атлетики та трибуни для глядачів та гравців. Окрім того, як зазначила ректорка ЛНТУ Ірина Вахович, силами університету відремонтують хол першого і другого поверхів спортивного закладу.

У ході інспекції Сергій Мовенко також оглянув підвальне приміщення будівлі, де майстри встановлюють систему фільтрації води в басейні.

Уже в наступному році в оновленому спортивному комплексі розпочнуться заняття для студентів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації