Головна Освіта У Шацькій школі-гімназії пролунав перший дзвінок

У Шацькій школі-гімназії пролунав перший дзвінок

6600

З самого ранку на шкільному подвір’ї Шацької школи-гімназії бу­ло гамірно та весело, адже 1 вересня розпочався новий нав­чальний рік.

Особливо хвилювалися теперішні одинадцятикласники, адже це їхній останній перший дзвінок у стінах рідної школи. Не менше хвилювалися й першокласники, для яких відчинила двері Нова українська школа.

На початку урочистої лінійки хвилиною мовчання вшанува­ли пам’ять тих, хто віддав своє життя на волю та незалежність України. А благословив усіх на но­вий навчальний рік та окро­пив свяченою вдою настоя­тель храму Різдва Богородиці смт Шацьк Микола Вихор.

Вітав зі святом господар закладу – директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії смт Шацьк» Валерій Михальчук. Він також вручив грамоти кращим учням школи за підсумками минулого навчального року. А ще грамо­тою навчального закладу ди­ректор відзначив волонтера Корпусу миру, який вже другий рік поспіль працює у школі та вчить дітей англійської мови – Герета Вульфа. Саме він у серпні орга­нізу­вав мовний табір на базі Шацької школи.

Приєдналась до вітань виконуюча обов’язки голови Шацької селищної ради, секретар Людмила Цевух. Побажавши школярам успіхів у навчанні, а вчителям – терпіння та мудрості, керівниця громади відзначила грамотами та грошовими винагородами талановитих та творчих дітей гімназії, переможців різноманітних конкурсів та спортивних змагань. Долучився до вітань депутат Шацької селищної ради Богдан Тимошук. Він відзначив, що в цьому році завдяки написаному проекту з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», спільно з батьківським колективом та селищною радою було придбано шафи для учнів початкових класів. Також Богдан Тимошук вручив путівки в дитячий табір «Артек» переможцям обласних олімпіад з навчальних предметів.

Після офіційного завершення урочистої лінійки першокласників запросили на їхній перший урок разом із батьками, адже саме на їхню долю випало впровадження стандартів Нової української школи. У гамірній атмосфері дітки та батьки знайомилися, малю­вали долоньки та ставали у коло дружби.

Натомість у шкільному дворі для учнів початкової школи організували флешмоб та різні розваги.

А вже для учнів середньої та старшої школи свої цікаві пре­зентації показували вчителі-предметники, об’єд­навши свої зусилля для того, аби якнайкраще за­цікавити дітей вивченням свого предмета. Так, вчи­телька хімії Віра Романюк бавилася з хімічними реактивами, вчитель фізики та інформатики Юрій Мишак – «грався» з роботом, загадували мовні загадки дітям вчителі української мови та літера­тури, сценками з життя показали, чому потрібно вчити іноземні мови – педагоги англійської та ні­мецької мов. А в гості завітали герої відомих за­рубіжних творів, яких представили педагоги за­рубіжної літератури. Чому треба вивчати історію – наголосили у своїй презентації історики школи. І, звісно, аби майстерно навчитися набивати м’яча, треба ходити на фізкультуру, що майстерно перед школярами показав фізрук Ігор Борсук.

З першовереснем!

Віта ШЕПЕЛЯ