Головна Освіта У Луцьку для учнів проводили тренінги з цивільного захисту

У Луцьку для учнів проводили тренінги з цивільного захисту

2828

11 листопада в місті Луцьку до учнів гімназії № 21 завітали працівники Служби Порятунку «101». Про це йдеться на офіційному сайті ДСНС України у Волинській області.

Вони провели тренінги з цивільного захисту громадян щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, можливих артобстрілів чи терористичного акту, з надання основ першої медичної допомоги, навчили юнаків та дівчат проводити серцево-легеневу реанімацію.

Фахівці ДСНС звернули увагу учнів на правила поведінки під час виявлення підозрілих предметів – вибухівкою можуть бути обладнані звичні для людей речі: валізи, господарські сумки, іграшки, книги, цукерки, бляшані пляшки від напоїв тощо.

А для того, щоб у реальній ситуації людина не розгубилася, змогла цілком опанувати свій страх та вийти неушкодженою з надзвичайної ситуації, вберегти при цьому життя собі та оточуючим, рятувальники розповіли про порядок надання людині першої домедичної допомоги. На спеціальному манекені вони продемонстрували як перевірити ознаки життя, як проводити серцево-легеневу реанімацію, швидко та правильно зупинити кровотечу з рани.

Чимало школярів виявили бажання закріпити отримані знання на практиці та відпрацювали порядок виконання реанімаційних заходів.

«Сьогодні кожна людина має досконало оволодіти практичними навичками з надання першої невідкладної медичної допомоги. Щорічно багато людей гинуть від нещасних випадків. Багатьох можна було б врятувати, якби поруч була людина, яка володіє основами надання першої медичної допомоги. – Ділиться своїми думками підполковник служби цивільного захисту УДСНС України у Волинській області Віктор Лебедюк. – Кожен такий тренінг разом із теоретичними знаннями та його практичною частиною допоможе згадати всі ключові моменти і надасть людині впевненості тоді, коли потрібно буде швидко та правильно діяти в у надзвичайній ситуації» – впевнений рятувальник.