Головна Право 12 українців спробували “перетягти” в Польщу 124 ящики цигарок

12 українців спробували “перетягти” в Польщу 124 ящики цигарок

3298

Відразу 12 наших співвітчизників, які нама­га­лися перемістити тютюнові вироби через дер­­жав­ний кордон, затримали цього тижня на Во­лині співробітники Державної прикордонної служби України. Цигарки українці перемі­щу­ва­ли в По­ль­щу на напрямку українського насе­леного пункту Грабове та польського Волчини.

Близько 6 години ранку прикордонний наряд від­ділу «Грабове» Луцького загону помітив збитий замок зі шлагбауму та сліди автомо­білів через контрольно-слідову смугу в бік кордону. Від­ра­зу на місце було вислано групу реа­гування, піднято резерви під­розділу та поінформовано польських колег. Невдовзі правоохоронці знайшли два мікро­авто­буса «Івеко» та «Фіат», проте порушників поряд не було. Як з’ясувалося згодом, наші співвітчизники направилися до річки Західний Буг, по якій проходить лінія дер­жкордону. 4 чоловіків спробували на цьо­му напрямку пере­пра­вити в Польщу 64 ящика цигарок. Для реалізації своїх за­думів вони прихопили і 3 гумові човни. За деякий час у ході пошукових заходів охо­­ронці кордону затримали ще 7 по­руш­ників з 60 ящиками цигарок. Також затри­мали і українця, який спробував зали­ши­тися без відпові­дальності та перехо­ву­вав­ся в кущах.

Всі затримані документів при собі не мали. Їх доставили до прикордонного підрозділу для проведення перевірочних заходів та складання документів адмі­ніс­тративного правопорушення. Тепер чо­ло­ві­кам доведеться понести відпові­даль­ність згідно з чинним законодавством.

Андрій ДЕМЧЕНКО.