Головна Право А шахраї і далі користуються довірою людей

А шахраї і далі користуються довірою людей

4720

22 січня в чергову частину Шацького РВ УМВС України у Волинській області надійшла протокол-заява від жительки с. Омеляне про те, що 17 січня цього року невстановлена особа чоловічої статі шляхом обману та зловживання довірою заволоділа її коштами в сумі 11 000 гривень. Алгоритм злочину: зателефонувавши на номер її мобільного телефону та представившись працівником «Приватбанку», повідомив, що з її банківського рахунку по виплаті соціальної допомоги хтось намагається несанкціоновано зняти грошові кошти і для того, щоб цьому завадити, потрібно заблокувати рахунок. З метою заволодіння грошима з банківського рахунку невстановлена особа, використовуючи мобільний номер потерпілої, зайшла в систему «Приват» з допомогою кодів, які приходили потерпілій у вигляді СМС-повідомлень та які вона повідомляла в ході телефонної розмови шахраю, здійснив банківські платежі, а саме: Інтернет-платежі, поповнення рахунків.

На даний час слідчим відділенням Шацького РВ УМВС України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Шановні мешканці області та Шацького району! Будьте більш уважні! Не довіряйте тому, що кажуть вам сторонні люди. Що б вам не пропонували, не піддавайтесь на будь-які пропозиції. Пильнуйте себе, щоб не стати здобиччю зловмисників. Будьте уважними і не робіть необдуманих вчинків!

Олена КОСТЮК,
інспектор по роботі з населенням Шацького РВ УМВС.