Головна Право Директора КП “Луцьке” підозрюють у розтраті понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів

Директора КП “Луцьке” підозрюють у розтраті понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів

1826

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області директору комунального підприємства “Луцьке” повідомлено про підозру у розтраті майна у великих розмірах та службовому підробленні (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Посадовець у 2017 році здійснив розтрату бюджетних коштів в розмірі понад 305 тис. грн, передбачених на реконструкцію частини приміщення загальноосвітньої школи села Лаврів Луцького району під дошкільний навчальний заклад.

Уклавши договір із господарським товариством на виконання цих робіт, згодом директор комунального підприємства, знаючи, що суб’єкт господарювання вніс у акти виконаних робіт неправдиві відомості щодо їхньої вартості та об’ємів, особисто підписав ці документи та завірив відтиском печатки підприємства.

Унаслідок незаконних дій посадовця приватному підприємству було безпідставно перераховано бюджетні кошти в сумі понад 305 тис грн.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

До слова, за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури області