Головна Право Ковельські поліцейські нагадали школярам про правила безпечної поведінки

Ковельські поліцейські нагадали школярам про правила безпечної поведінки

2701

Співробітники Ковельського відділу поліції відвідали Велицьку загальноосвітню школу. Напередодні травневих свят працівники поліції звернули увагу дітей на важливість дотримання правила безпеки під час перебування у лісах і на водоймах, нагадали правила дорожнього руху.

Поліцейські роз’яснили школярам обов’язки та права пішоходів. Зокрема, нагадали, що за межами населених пунктів пішоходи. які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини,повинні йти назустріч руху транспортних засобів, а в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе. а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху. Інспектори також показали дітям якими мають бути флікери: наліпки та браслети, що відбивають світло фар чи ліхтарів.

Ковельські поліцейські нагадали школярам про правила безпечної поведінки

Правоохоронці пояснили школярам, що перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів,що стоять, та будь яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються. Чекати транспортний засіб пішоходи повинні на тротуарах, посадкових майданчиках, а якщо вони відсутні, – на узбіччі, не створюючи перешкод для дорожнього руху.

Ковельські поліцейські нагадали школярам про правила безпечної поведінки

Школярам також продемонстрували службовий поліцейський автомобіль, обладнаний рацією, сиреною та гучномовцем.

      Ковельський відділ поліції