Головна Право Митника на Волині покарали за одержання неправомірної вигоди

Митника на Волині покарали за одержання неправомірної вигоди

1930

Любомльський районний суд Волинської області визнав державного інспектора митного поста «Піща»  Волинської митниці Державної фіскальної служби винним у одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 368 КК України).

У червні-липні 2019 року митник одержав від громадянина грошові кошти в сумі 220 доларів США за не створення штучних перешкод під час митного оформлення вантажу фарби через пункт пропуску «Пулемець» митного поста «Піща ».

Злочинні дії державного інспектора були викриті під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області спільно з працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області.

Визнавши митника винним у скоєному, суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 20 400 грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організацією та здійсненням контролю  щодо порядку та умов переміщення товарів через митний кордон України, строком на 1 рік та 6 місяців.

Прокуратура Волинської області