Головна Право Муніципальна варта Володимир-Волинського винесла понад дві сотні повідомлень щодо порушення правил зупинки...

Муніципальна варта Володимир-Волинського винесла понад дві сотні повідомлень щодо порушення правил зупинки та стоянки

712

Інспектори з паркування муніципальної варти проводять щоденні рейди вулицями міста, під час яких контролюють, щоб водії автомобілів не паркувались у заборонених місцях.

Не зважаючи на наявність відведених місць для паркування, водії продовжують порушувати правила стоянки та паркування. Найбільше порушень у центральній частині міста, зокрема на вулиці Князя Василька, Коперника, Данила Галицького, що біля ринку. Помітна тенденція щодо водіїв, які вже сплатили штраф за паркування у невстановленому місці, знову ж таки залишати своє авто на тому самому місці, де й минулого разу.

За період з 1 по 16 листопада працівниками відділення муніципальної варти винесено 24 повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1. ст.122 КУпАП та 8 повідомлень за ч.З. ст.122, загалом за вказаний період винесено 32 повідомлення.

Від початку роботи інспекторів з паркування, а саме з 29 травня 2021 року винесено загалом 226 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки. Оплачено станом на 12.11.2021 року 186 повідомлень на суму 58,600 грн.

За порушення правил паркування в парковій зоні, а саме парку Гагаріна виявлено та винесено 3 повідомлення. Щоденно інспекторами відділення проводиться контроль про недопущення паркування в парку Гагаріна та щоденно ведеться фотозвіт з фіксованою датою та годиною на момент здійснення фото. У разі виявлення порушення правил зупинки стоянки у парковій зоні на власника автотранспортного засобу буде винесено повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності.

Джерело