Головна Право На Волині двох працівниць митниці судитимуть за одержання неправомірної вигоди

На Волині двох працівниць митниці судитимуть за одержання неправомірної вигоди

1216

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, кримінальному провадженні про вимагання й одержання неправомірної вигоди двома працівницями відділу митного оформлення № 3 митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби.

За версією слідства, 16 червня 2020 року працівниці митниці за попередньою змовою між собою одержали   неправомірну вигоду в сумі 400 доларів США та 1600 гривень за безперешкодний пропуск автомобілів на іноземній реєстрації в режимі  «імпорт» на митну територію України та не створення штучних перешкод при здійсненні митних формальностей.

Окрім того, правоохоронцями зафіксований ще один факт вимагання й одержання однією з них 25 травня 2020 року неправомірної вигоди в сумі 2400 гривень та 400 доларів США від того ж громадянина.

Обох працівниць митниці обвинувачують у вимаганні й одержанні за попередньою змовою неправомірної вигоди службовими особами (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Подальшу їхню долю вирішуватиме суд.

Довідково: санкція ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскацією майна.

Пресслужба обласної прокуратури