Головна Право На Волині правоохоронці запобігли розповсюдженню масштабної партії фальсифікованих підакцизних товарів

На Волині правоохоронці запобігли розповсюдженню масштабної партії фальсифікованих підакцизних товарів

1204

Співробітниками податкової міліції спільно з працівниками УСБУ у Волинській області на одній з вулиць міста Луцька виявлено транспортний засіб, яким здійснювалось незаконне транспортування великої партії контрабандних цигарок та фальсифікованих алкогольних напоїв, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках проведення операції «Акциз-2020» та досудового розслідування у кримінальному провадженні за ст.204 КК України, під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури, встановлено місцевого жителя, який незаконно транспортував підакцизний фальсифікат з метою його подальшої реалізації жителям обласного центру.

 

Відтак, правоохоронцями проведено огляд  транспортного засобу марки Renault Trafic, у вантажному відділенні якого виявлено та вилучено 20 000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та 400 пляшок коньячних виробів, маркованих марками акцизного податку з явними ознаками підробки. Крім того, вилучено автомобіль марки Renault Trafic, який використовувався для перевезення цигарок та алкоголю. Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ становить близько 1 мільйона гривень.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності, а також проводиться весь комплекс заходів з метою притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Головне управління ДФС у Волинській області