Головна Право На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС. Фото

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС. Фото

1692

Завдяки скоординованій прокуратурою Волинської області роботі правоохоронних органів на Волині активізовано протидію діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

28 грудня 2019 року, прокурорами спільно з працівниками Управління Служби безпеки в області припинено діяльність 8 таких АЗС у Луцьку, Ківерцях, Любомлі, Ковелі, Камені-Каширському, Устилузі та в Луцькому районі.

У ході оглядів, які ще тривають, вилучено понад 30 тис. л. контрафактного дизельного пального, більше 4 тис. л. газу та 3 тис. л. бензину, а також обладнання для їхнього розливу.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на матеріальні цінності.

Зауважимо, що наразі у провадженні органів досудового розслідування Волині перебуває 5 кримінальних проваджень про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та 2 – про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС. ФОТО

Органами поліції та оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби в області цьогоріч припинено діяльність 31 незаконної АЗС, 2 з них демонтовано, вилучено майже 335 тонн контрафактного пального вартістю понад 9,3 млн грн, а також обладнання для його розливу.

Лише упродовж останнього місяця волинськими правоохоронцями припинено діяльність 21 незаконної автозаправної станції.

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних АЗС. ФОТО

Задля притягнення винних до відповідальності складено 14 протоколів про порушення порядку провадження господарської діяльності (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП).

“Діяльність незаконних АЗС призводить не лише до несплати в бюджет значних коштів, – наголошує прокурор області Тарас Безрукий. –  Вона загрожує безпеці громадян, адже про дотримання норм пожежної безпеки на таких точках збуту пального не йдеться. Відтак завдання правоохоронців – це ліквідація нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах – і робота на цьому напрямку не припиниться”.

Заходи, спрямовані на припинення роботи нелегальних АЗС та АГЗК, заплановані й на наступний рік і реагування на всі факти функціонування таких об’єктів буде принциповим та оперативним.

Пресслужба прокуратури області