Головна Право На Волині співробітники податкової міліції припинили незаконну діяльність АЗС

На Волині співробітники податкової міліції припинили незаконну діяльність АЗС

1636

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області провели заходи направлені на детінізацію ринку пально-мастильних матеріалів та припинення діяльності “підпільної” АЗС на території області.

Так, за результатами проведених заходів припинено діяльність однієї “підпільної” АЗС на території м. Луцька, що здійснювала зберігання дизельного палива без відповідних дозвільних документів, припинено. В наслідок чого, з незаконного обігу вилучено 2000 літрів дизельного пального, пально-роздавальний модуль та ємність в якій зберігалось вказане пальне. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей  становить 150 тис. грн.

Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ч.5 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пально-мастильних матеріалів, на дотриманні вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0332) 777-102.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області